Dzwoń, umów się na spotkanie +48 509 506 871

Home » O nas

O nas

Ana Projekt to firma założona przez doświadczonego projektanta i dekoratora wnętrz – Annę Kętrzyńską.

Na rynku mielecko – rzeszowskim działamy już od kilku lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w kreowaniu wnętrz od podstaw – ich układu przestrzennego, dekoracji, umeblowania i aranżacji wszystkich pozostałych aspektów – zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Ana Projekt powstała z miłości do architektury wnętrz. Dzięki pracy przy projektowaniu możemy realizować nasze pasje, a jednocześnie spełniać Państwa marzenia. Głównym naszym celem jest tworzenie przestrzeni estetycznych, komfortowych i funkcjonalnych zarazem.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pasją, przez co realizacje są dla nas często bardzo osobiste. Nasi dekoratorzy to specjaliści, którzy umiejętnie łączą najnowsze trendy ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Tylko to pozwala uzyskać najlepszy efekt wizualny i przestrzenny. Bez względu na to, jaką kwotą dysponujecie na aranżację wnętrza – my pomożemy wykorzystać ją najbardziej efektywnie aż do ostatniej złotówki. Dzięki przez lata budowanym relacjom oraz dzięki znajomości rynku czy doświadczeniu jesteśmy w stanie wynaleźć dla Państwa najlepsze rozwiązania.

Bardzo ważna jest dla nas również wysoka jakość realizacji zaakceptowanego projektu. Troszczymy się o każdy detal wykończenia, by zaprojektowane przez nas wnętrze służyło Państwu i cieszyło oko przez wiele lat. Dlatego też współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami, producentami mebli, tkanin oraz akcesoriów dekoracyjnych.

Pracując z nami, zaaranżujecie wnętrze swojego domu czy mieszkania tak, by spełniało wszystkie oczekiwania wizualne, związane z wygodą życia oraz funkcjonalnością.

Zapraszamy do współpracy.

Comments are closed.